Atatürk Büstü
Atatürk Büstü                       > Pirinç Harfler Rakamlar

Pirinç Harfler Rakamlar


Pirinç harfler veya Pirinç yazılar Atatürk Büstü kaidelerinde yada Atatürk maskı altında da kullanılmaktadır. Pirinç döküm harflerin ölçüleri yüksekliklerine göre belirlenmektedir. Pirinç harflerin yükseklikleri 3 cm den başlar 25 cm ye kadar olmaktadır. Pirinç yazılar harfler yada pirinç rakamlar firmamız taradfından döküm olarak imalat yapılmaktadır ve piyasadaki gibi kaplama ürünler kullanılmamaktadır.

Pirinç yazıların montajı son derece kolaydır

Pirinç harfler ve rakamların fiyatları 


   Atatürk köşeleri için ve Atatürk büstlerinin yada Atatürk masklarının altına Atatürk köşesi yazılarıda firmamız tarafından imal edilmektedir. Pleksi yazılar yada pirinç döküm yazılar harfler firmamızda en ucuz fiyatdan satın alınabilir.

  Pirinç harflerin yada pirinç rakamların duvara montajı yada mermere montajı son derece dikkat edilmesi gereken bir durumdur. Aksi takdirde ürünlerin yamuk yada sırasının bozuk durması oldukça kötü bir görüntü olacaktır.
  Montajın yapılırken 5 cm nin üzerindeki harfler ve rakamlar vida ilede tutturulabilir ancak, genelde reklamcılar yada müşterilemiz yapıştırıcı kullanarak yapmaktadırlar. Pirinç harflerin yapıştırıcısı pattex denilen ithal tutkaldır. Silikona tabancası ile tırnak kadar bir tutkalın arkasında sürülmesi yetecektir. Bir kaç saniyede oynama şansı vermektedir.
Pirinç harf fiyatları pirin yazı fiyatları ve pirinç rakamlar fiyatları firmamızda yada www.okulsan.com adlı firmamızda görülebilir.