Atatürk Büstü
Atatürk Büstü                       > Atatürk Maskı 

Atatürk Maskı 

Atatürk Maskı polyester olup oldukça sert bir malzemedir. Darbelere dayanıklı olup uzun ömürlüdür. Atatürk maskının imalatında sarı renk ve gümüş renk imalat yapılmaktadır. 28 cm yüksekliğinde ve 40 cm yüksekliğinde modeller mevcuttur.

Atatürk maskı arka tarafı boş olarak yarım yüz olarak imal edilir. Halk arasında Atatürk yüzü olarak da bilinir. Büyüklük ve küçüklüklerine göre Atatürk maskı fiyatları değişmektedir.

Atatürk Maskı fiyatı aşağıdaki gibidir. Verilen ölçüler maskın yükseklik ölçüleridir.


                            

Atatürk maskı 28 cm 90 tl                                  Atatürk maskı 40 cm 150 tl

kdv dahil                                                            kdv dahil


*************************************************************

Atatürk yan duran maskı

bu ürünümüzde diğerleri gibi polyesterden imalat yapılmıştır. Atatürkün tür parasındaki gibi yan duran halidir. 44 cm yüksekliğindedir.




Atatürk maskı fiyatı yan duran modeli 
 160 tl kdv dahil


Pirinç Atatürk maskı ve Pirin Atatürk Büstü imalatıda yapan firmamıda pirinç Atatürk maskı modelleri aşağıdaki gibidir. Pirinç ürünlerin tamamı pirinç dökünden imal edilmekte olup oldukça ağır yapısıyla ağırdır ve altın gibi parlamaktadır.

Pirinç Atatürk maskları arka kısımdaki aparatları ile duvara yada istenilen alana rahatlıkla montajı yapılabilir.

Pirinç Atatürk maskı fiyatları, Alüminyum Atatürk maskları, Polyester fiber glass Atatürk maskları, Plastik pvc ekonomik Atatürk maskları ve fiyatları çok yakında sitemizde yayınlanacaktır.


Atatürk maskı büyük ölçülerini polyester Atatürk maskı yada Pirinç Atatürk maskı olarak sitemizden görebilirsiniz. 50 cm ve 70 cm olan Atatürk masklarını sitemizdeki sol menüde en üstteki Atatatürk büstüne ıklayarak ve satın al diyerek sitemizden görebilirsiniz.