Atatürk Büstü
Atatürk Büstü                       > Atatürk Makam Panosu

Atatürk Makam Panosu


 


Atatürk Resimli makam panosu

Atatürk'lü makam panoları deri kaplanmış mdf çerçevelidir. Atatürk resmi tual kumaşına dijital baskıdır. Son derece şık görünmekte olan bu Atatürk görselli panolar okul ve iş yerlerinde devlet kurumlarında en çok tercih edilen ürünlerimizdendir.

Atatürk resimli makam panolarının fiyatları aşağıdaki gibidir.

makam panosu ölçüsü dıştan dışa              70x110 cm         295.-tl kdv dahil

makam panosu ölçüsü dıştan dışa            100x160 cm         390.-tl kdv dahil

makam panosu ölçüsü dıştan dışa            110x200 cm         480.-tl kdv dahil ************************************************************************************************
Makam Arkalıkları Atatürk görselli fiyatları aşağıdaki gibidir.

makam panosu ölçüsü dıştan dışa              70x110 cm         295.-tl kdv dahil

makam panosu ölçüsü dıştan dışa            100x160 cm         390.-tl kdv dahil

makam panosu ölçüsü dıştan dışa            110x200 cm         480.-tl kdv dahil


Bu makam panolarının duvara montajı yapıldıktan sonra duvardan yüksekliği 4 cm olup panolara karşıdan bakıldığı zaman sağ ve sol köşedeki çerçeveler 15 cm kalınlığında, üst ve alt çerçeveler ise 8 cm kalınlığındadır. Çok şık bu panoların üzerinde Atatürk görseli ve veciz özlü söz bulunmakla beyaber, talep edilmesi durumunda istenilen söz değişikliği yapılmaktadır.Atatürk resimli makam panoları son derece şık görüntüsü ile nüfus müdürlüklerinde, okullarda, dersanelerde, hastane baş hekimlik makamlarında, il ve ilçe milli eğitim kurumlarında en çok tercih edilen makam panolarındandır.Makam panolarına ek olarak imalat yaptığımız bu panolarımızdan en son yeni çıkan Mevlananın sözlü panosudur. 100x160 cm yada 70x110 cm gibi diğer makam panolarıyla aynı ölçüde ve aynı fiyatdadır. Kasası deri çerçevelidir ve sağ ve sol çerçeveleri 15 cm alt ve üst çerçeveleri 8 cm genişliğindededir.


Atatürk panoları veya diğer makam panoları deri çerçeveli yada ithal çerçeveli olarak satışa sunulmuştur. Deri çerçeveli olanları diğer ürünlere göre daha çok tercih görmektedirler. Genellikle Atatürk görselli olan makam panoları tercih edilmektedirler. Kahverengi deri yada siyah deri seçeneği olabileceği gibi , ithal çerçeveli oaln modelimizde mevcuttur.

Atatürk Panosu fiyatları yakında yayınlanacaktır.