Atatürk Köşesi


Atatürk Köşesi olarak çeşitli modeller üretmekte olup , ahşap olan modelleri, pirin olan modelleri ve dijital baskı olan modellerimiz gibi çeşitli ürün çeşidi mevcuttur.

Atatürk Köşesi fiyat ve çeşitleri

Pirinç Atatürk köşeleri, pirinç Atatürk maskları yada pirinçAtatürk büstleri gibi ürünler firmamız tarafından imalat edilmektedir. Pirinç Atatürk köşeleri örnekleri meb yönetmeligine göre düzenlenmektedir. Pirinç atatürk büstü veya atütk maskı gibi ürünler profesyonel olarak üretilen kaliteli ve uun ömürlü ürünlerimizdir.


Atatürk köşesi fiyatları


Atatürk köşesi malzemeleri olarak bayrak direği, simli Türk bayrağı ve Pleksi Atatürk köşesi olarak imalat yaptığımız bu ürün özel okullar ve diğer kurumlar tarafın en çok tercih gören ürünlerimiz arasındadır. Pleksi Atatürk köşesi beyaz pleksiye sıvamış olup üzeri dijital baskıdır. Atatürk maskı 28 cm polyesterdir.

Bayrak direkleri olarak bu Atatürk köşesinde sarı kaplama olanları kullanılmıştır ve talep edilmesi durumunda krom ren bayrak direkleride mevcuttur. Sarı kaplama makam bayrak direkleri yada Atatürk köşesi direkleri olarak satış yapılabilmektedir.

Atatürk Köşesi fiyatları olarak indirimli olarak en uygun fiyatlarla sitemizden en kısa zamanda görebilirsiniz. Atatürk maskara Atatürk Büstleri Atatürk köşeleri pirinç yada Polyester Atatürk Büstleri yada Atatürk köşeleri gibi ürünleri bayrak ve bayrak direkleri en uygun fiyatlarla rn kısa sürede sitemizde bulabilirsiniz.